Aktualności

Wyścig z czasem

Wyścig z czasem

Dziewięcioletni Kajetan z województwa lubelskiego walczy każdego dnia, walczy w każdej chwili. Chłopiec cierpi na padaczkę lekooporną. Do czwartego roku życia był radosnym, dobrze rozwijającym się dzieckiem. Nagle nastąpił regres i choroba zaatakowała ‘pochłaniając chłopca’ i jego szczęśliwe dzieciństwo.

Zobacz więcej

Poczuć się jak grecka bogini…

Poczuć się jak grecka bogini…
W miejscowości Cedynia, wraz z licznym rodzeństwem, mieszka Janina, pogodna i pełna pasji czternastolatka. Anita, bo tak dziewczynka lubi, gdy się ją nazywa, miała bardzo oryginalne, wyjątkowe marzenie – przeżyć osobiście podróż prowadzącą śladami mitologicznych bogów.

Zobacz więcej

Przyjazna Szkoła

Przyjazna Szkoła


Chcąc zachęcić dzieci do większej aktywności ruchowej i uprzyjemnić czas spędzany w szkole i przedszkolu, spółka Apexim AB przekazała na rzecz przedszkola atrakcyjne akcesoria.

Zobacz więcej

Apexim AB Solidnym Pracodawcą Roku 2013

Zielonogórski Apexim AB, właściciel sieci stacji paliw zlokalizowanych przy zachodniej granicy Polski, został uhonorowany nagrodą Solidnego Pracodawcy Roku 2013 Ziemi Zachodniej. Kapituła jednego z najbardziej prestiżowych, ogólnopolskich projektów w dziedzinie zarządzania kapitałem ludzkim doceniła starania firmy w zakresie rozwoju zawodowego i wspierania pracowników.

Zobacz więcej
Gwarantujemy 100% jakość naszych paliw!