Aktualności

Dbamy o historię

  

Pod koniec marca 2015r. firma Apexim AB zaangażowała się i zadbała o  wizerunek działki, na której stoi okazały pomnik Matki Polki w miejscowości Osinów Dolny.

Zobacz więcej

Ciekawsze lekcje z Apexim AB

Od początku lutego uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Przylepie będą brali udział w bardziej urozmaiconych zajęciach dydaktycznych. Powodem jest przekazanie przez Organizację Pożytku Publicznego „Pomoc Potrzebującym im. Adama Baranowskiego”  40 calowego telewizora marki FUNAI  dla placówki szkolnej na potrzeby edukacyjne.

Zobacz więcej

MAŁY PODAREK = DUŻO RADOŚCI

Ponad 500 żywnościowych paczek świątecznych oraz 1500 upominków dla dzieci to bilans akcji "MAŁY PODAREK = DUŻO RADOŚCI" organizowanej przez Stowarzyszenie Ludzie dla Ludzi - Mecenat Złotego Serca, której prezesem jest znana ze swojej społecznej aktywności, radna Eleonora Szymkowiak. Jak sama podkreśla, akcję udało się zrealizować dzięki hojności mieszkańców i darczyńców, w tym honorowym gronie znalazł się również Apexim AB.

Zobacz więcej

Ćwiczenia na terenie Bazy Paliw Apexim AB

Bezpieczeństwo to priorytet spółki Apexim AB, w szczególności jeżeli chodzi o obszar działalności przedsiębiorstwa jakim jest magazynowanie paliwa. 21 listopada na terenie obiektu odbyły się ćwiczenia z realizacji wewnętrznego planu operacyjno-ratowniczego na wypadek nieszczęśliwych zdarzeń m.in. pożaru, wycieków paliw czy upadku pracownika z wysokości.

Zobacz więcej

Wyniki konkursu na Kartkę Świąteczną

 Znamy już wyniki konkursu na Kartkę Bożonarodzeniową. Otrzymaliśmy 29 prac młodych talentów. Rysunki wybrano w 3 kategoriach wiekowych: od 3 do 6 lat, od 7 do 10 i 11 do 15 lat. Nasi laureaci to: Małgosia Sokołowska, 5 lat, Julia Czyżewska, 7 lat oraz Wiktoria Tulewicz, 12 lat. Komisja konkursowa wyróżniła również pracę dwójki dzieci -  Jana Kozak 7 lat i Oli Grygiel 4 lata. Wszystkie rysunki są piękne, oryginalne i bardzo pomysłowe i za wszystkie bardzo dziękujemy!  Nagrody dla zwycięzców oraz niespodzianki dla wszystkich uczestników konkursu zostaną przekazane opiekunom dzieci do 24 grudnia. Autorom serdecznie gratulujemy!

Zobacz więcej

Mikołajki w Mirostowicach Dolnych

Apexim AB wraz z Organizacją Pożytku Publicznego "Pomoc Potrzebującym im. Adama Baranowskiego" poprosili zabieganego św. Mikołaja, by absolutnie nie zapomniał o naszych dzieciach. Mikołaj się zgodził i wsparł szlachetną inicjatywę jaką było obdarowanie 150 dzieci z gminy Mirostowice Dolne kolorowymi prezentami. 

Zobacz więcej
Gwarantujemy 100% jakość naszych paliw!