Aktualności

Bieg patrolowy z Apexim AB

26 listopada 2014r. w Gimnazjum nr 3 w Zielonej Górze odbył się VIII Turniej Wiedzy i Umiejętności - bieg patrolowy pod nazwą Rozwiń Skrzydła. Głównym fundatorem nagród dla młodzieży był Apexim AB.

Zobacz więcej

7 MARZENIE

Jak tu ładnie - z takimi słowami na ustach otworzyła drzwi do nowego pokoju 8-letnia Kinga, podopieczna Fundacji Mam Marzenie, która marzyła o nowym wystrroju wnętrza. Fundatorem marzenia był po raz siódmy Apexim AB. Program Spełniamy Marzenia realizowany jest od ponad roku pod honorowym Patronatem Marszałek Województwa Lubuskiego, Elżbiety Polak.

Zobacz więcej

Turniej Szachowy

9 listopada  w Mirostowicach Dolnych odbył się Turniej Szachowy organizowany tradycyjnie z okazji Dnia Niepodległości. Wzięło w nim udział 16 osób. Firma Apexim AB była głównym sponsorem przedsięwzięcia.

Zobacz więcej

Lubuski Anioł 2014

Miło nam poinformować, że Organizacja Pożytku Publicznego "Pomoc Potrzebującym im. Adama Baranowskiego" jest nominowana do Lubuskiego Anioła 2014 w kategorii organizacje i instytucje.

Zobacz więcej

Panterkowy pokój marzeń

Już po raz siódmy Apexim AB spełnia marzenie chorego dziecka. Tym razem we współpracy z Fundacją Mam Marzenie realizujemy marzenie 8 letniej Kingi z Dębna. Dziewczynka będzie miała własny nowy pokój.

Zobacz więcej

Szach - mat

DVD, Radio – budzik , 2 aparaty cyfrowe, 3 zestawy FOUNDE, 5 pamięci USB i hulajnoga to zestaw nagród ufundowanych przez Apexim AB dla uczestników Turnieju Szachowego organizowanego tradycyjnie z okazji Dnia Niepodległości w Mirostowicach Dolnych.

Zobacz więcej
Gwarantujemy 100% jakość naszych paliw!