Majówka u Sobieskiego

Majówka u Sobieskiego

Majówka u Sobieskiego

07 maja w Porajowie, w Zespole Szkoły Podstawowej i Gimnazjum, odbył się Festiwal Nauki i Zabawy „Majówka u Sobieskiego”.
Spółka Apexim AB była jednym ze sponsorów tego niesamowitego przedsięwzięcia.
Piękna pogoda i dobry nastrój organizatorów oraz uczestników imprezy dopisały. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Organizatorzy imprezy zasługują na medal – wśród licznych atrakcji można wymienić np. przepiękne i liczne występy artystyczne (tańce, przedstawienie „Romeo i Julia – krotochwila”, występy MAŻORETEK oraz orkiestry KWB TURÓW, przedstawienie z okazji 1050-lecia Chrztu Polski), konkurs MASTERCHEFA, konkursy sportowe w chodzeniu na szczudłach, łowieniu rybek, unihokeju, rzutach do puszek, jeździe na hulajnodze.
Nie zabrakło również rozrywek umysłowych, chemicznych doświadczeń, rysunków, gry w szachy.
Strażacy z Sieniawki i Porajowa zorganizowali pokaz pierwszej pomocy i ratownictwa wodnego. Chętni mogli nawet przećwiczyć strzelanie na strzelnicy sportowej. O informacje zdrowotne zadbały Amazonki oraz ZOZ z Bogatyni wraz z Fundacją Dawców Komórek Macierzystych.

Dzieci cieszyły się z kolorowych malunków na twarzach.

Było smacznie – serwowano hot dogi, zapiekanki, napoje, pyszności z grilla, słodkości z fontanny czekoladowej.

Na zakończenie imprezy na wszystkie dzieci czekały miłe niespodzianki.

Pozostaje życzyć Pozytywnej Paczce Uśmiechniętych niekończącego się zapału i równie udanych Festiwali w kolejnych latach.

Gwarantujemy 100% jakość naszych paliw!